Коронавірус – це один з сорока представників РНК вірусів. До цієї ж групи належить класичний вірус. Як би там не було, але зараз вже кожному ясно, як важливо зміцнювати імунітет в цей період. Що ж ми можемо зробити в домашніх умовах? Як посилити природний захист організму? Адже регулярне миття рук, зволоження порожнини носа і рота, уникнення масових скупчень людей – це не панацея. Ми можемо звернутися до матінки-природи, а саме до ефірних олій тих чи інших рослин.
Перед тим, як розкрити вам деякі тонкощі використання ефірних олій в боротьбі з тими чи іншими інфекціями, хочу звернути вашу увагу на дуже серйозні речі.
По-перше, ефірні олії – це не ліки. Вони не можуть вилікувати інфекцію, для цього є медичні препарати, які застосовувати набагато розумніше, якщо за вашим станом стежитиме ваш лікар.
По-друге, існують досить суворі обмеження, коли з тих чи інших причин вживати ефірні олії категорично заборонено певним людям. У нашому випадку ефірні олії можуть нашкодити дітям, алергетикам і, звичайно ж, жінкам, які скоро стануть матерями.
Що ж тоді можуть ефірні олії?
По-перше, вони допоможуть захистити організм людини від проникнення в нього вірусів.
По-друге, вони відмінно можуть посприяти зміцненню імунітету.
По-третє, прискорити процес одужання.
Правила використання ефірних олій
Зрозуміло, що не всі підряд ефірні олії можна використовувати саме в цьому ключі, точно так же, як і трави. Крім того, застосовуючи ту чи іншу олію, потрібно пам’ятати про те, що існують правила їх застосування. І існують вони не просто так.
По-перше, перед використанням ефірної олії, яку ви виберете, необхідно перевіритися на можливу алергічну реакцію.
По-друге, ефірні олії, придбані за низькими цінами, як правило, краще використовувати тільки для зовнішнього застосування через наявність в їх складі різних здешевлюючих добавок.
По-третє, у всьому важлива міра, адже не дарма кажуть, що все, що завгодно, може стати отрутою, справа тільки в кількості цього самого всього.
Отже, подивимося, які ефірні олії можуть допомогти в профілактиці коронавіруса.
олія гвоздики
Основною речовиною, яка міститься в цій ефірній олії є евгенол. Саме він і став винуватцем яскравого пряного, деревного аромату, який дуже довго не вивітрюється. У цього масла дуже багато областей застосування, починаючи з стоматології і закінчуючи масками для зміцнення волосся. Але нас з вами цікавить, перш за все, те, що ця олія містить активні речовини, які мають сильні не тільки антисептичну і протизапальну дії, а є і добрим антибактеріальним, антивірусним і протисудомним засобом. До того ж, знеболює.
олія герані
Шикарна олія. Практично в кожному будинку можна знайти герань. Напевно, помічали, якщо в квартирах є ця рослина, то там ніколи не буде молі. Природно, що це масло блокує розвиток багатьох інфекцій, в тому числі і вірусних.
Олія чайного дерева
Унікальна олія, що стала не тільки чудовим протигрибковим, антігельмінтним, імуностимулюючим і антисептичним, але, що найголовніше для нас – антивірусним засобом.
Якщо ви хочете вживати ефірну олію всередину, то вам доведеться розбавити її однією з базових олій. До таких, наприклад, відноситься оливкова. Також її вживають з медом, іноді розвівши ложечку в воді і додавши туди одну-дві крапельки потрібної олії.
Дуже добре ці олії працюють в інгаляціях. Буквально додаючи по одній краплі в окріп обсягом в один літр, завийтеся великим махровим рушником, і таким чином вдихайте пари масла.
Зрозуміло, що при зовнішньому використанні особливо недорогих масел, теж їх розбавляйте, наприклад, касторовою олією.
Джерело:kenguru.plus