ШВЛи тут – безпомічні?
Те, що ви зараз прочитаєте, побачите і почуєте стає дедалі більш домінуючою гіпотезою серед лікарів світу.
Показником є те, що клініки повсюдно відмовляються від активного застосування апаратів ШВЛ, розуміючи, що ті не стільки лікують, як іноді навіть – вбивають пацієнта.
Так чи інакше, але підключати коронавірусних хворих до ШВЛ намагаються лише в самому крайньому випадку.
Для багатьох є очевидним, що:
Характер ушкодження легень при CoVid-19 є – іншим, ніж при пневмоніях: механіка легень, як виглядає, не порушується. Потреби «дихати замість пацієнта» апаратом ШВЛ немає.
За цією гіпотезою людина задихається не від того, що в неї перестають працювати легені, а тому, що в неї, умовно кажучи,
Перестає «працювати» – кров.
Коронавірус, як тепер обстоює низка вчених, у першу чергу масово руйнує гемоглобін, який переносить судинами кисень
Кров людини ураженої коронавірусом – при важкому перебігу хвороби – перестає засвоювати в легенях кисень та розносити його по тілу.
Людина таким чином починає задихатися точно як при отруєнні чадним газом чи ціанідом (ціаністим калієм/синильною кислотою).
Цікаво, що подібну симптоматику має і малярія, за якої в хворих наступає дуже сильна анемія. Тож лікарі вже по всьому світу починають лікувати важкі стани коронавірусу з використанням медикаментів, які в першу чергу захищають – гемоглобін.
Нижче ми подаємо відео, де цю теорію пояснюють дуже докладно і просто.
епер, якщо маєте бажання, то можете глянути переклад анотації англомовної статті китайських вчених, які вже давно мають справу з коронавірусом.
Це матеріал на науковому сайті.
COVID-19: Атакує 1-бета-ланцюжок гемоглобіну і захоплює порфирін, придушуючи метаболізм людського гему
Редаговано 10.04.2020, 07:27 і опубліковано 13.04.2020 03:26 Лью Вежонгом і Лі Хуаланом
Новітня короновірусна пневмонія (COVID-19) – гостре інфекційне зараження дихальних шляхів, спричинене новим коронавірусом. Це позитивно-нитковий РНК-вірус з високим ступінем гомології коронавірусу кажана.
В цьому дослідженні аналіз збереженого домену, гомологічне моделювання та молекулярне стикування були використані для того, щоб порівняти біологічну роль певних протеїнів новітнього коронавірусу.
Результат показав, що ORF8- та поверхневі протеїни можуть зв’язуватися з порфиріном. У той же самий час, протеїни orf1ab, ORF10, та ORF3a можуть координовано атакувати гем на 1-бета ланцюжку гемоглобіну, щоб відокремити залізо для формування порфиріну.
В результаті атаки все менша і менша кількість гемоглобіну може переносити кисень і вуглекислий газ.
Клітини легенів можуть отримати надзвичайно сильне отруєння і запалення через неможливість часто обмінюватися вуглекислим газом і киснем, що в решті решт спричиняє ефект матового скла на рентгенівських знімках легень.
Механізм також втручається в нормальний анаболічний перебіг гему в людському тілі, й очікувано призводить до захворювання.
Відповідно до валідаційного аналізу цього дослідження, хлорохін може запобігти атаку гему протеїнами orf1ab, ORF3a, та ORF10 з ціллю фомування порфиріну, і приглушити зв’язування ORF8 і поверхневих глікопротеїнів з порфиріном до певної міри, і в результаті цього полегшити симптоми дихального дистресу.
Оскільки здатність хлорохіну придушувати структурні протеїни не цілком очевидна, терапевтичний ефект може бути різним, в залежності від пацієнта.
Фавіпіравір може придушувати процес зв’язування оболонкового протеїну та протеїну ORF7 з порфиріном, тим самим запобігаючи входу вірусу в цільову клітину і захопленню вільних порфирінів.
Це дослідження тільки для академічного обговорювання, його вірність має бути підтверджена іншими лабораторіями. Через побічні ефекти і алергічні реакціі на ліки типу хлорохіну потрібно консультуватися з кваліфікованим лікарем щодо деталей лікування, – а не вживати ліки самому на свій розсуд.
Джерело:bbcccnn.org