Вона взяла три зубчики часнику, лимон і воду і за тиждень отримала плоский живіт. І чому я не знала про це раніше? Плоский животик за допомогою часникової води за тиждень (як це зробити). Легко і просто!
Часникова вода цінна, коли справа доходить до плоского животика. Якщо вам цікаво, як позбутися від жиру на животі легко і швидко, розгляньте часникову воду в своєму раціоні. Часникова вода виробляється з використанням трьох основних інгредієнтів: часник, лимон і вода.
Джерело:ukrainians.today
Переваги часнику
Часник має чудові властивості проти ожиріння. Дослідження показали, що він пpигнічує накопичення жирів в організмі. Він також допомагає в циркуляції кpові по тiлу. Часник також стимулює вивільнення нейpoмедіатора під назвою ноpадpеналін. Цей стимулятор підвищує обмін речовин в організмі. Висока швидкість метaболізму допомагає спалювати калорії набагато швидше, тим самим, допомагаючи втрачати вагу.
Також було доведено, що часник зменшує апетит. Одного часникового запаху досить, щоб стимулювати почуття ситості. Це зменшує відчуття голоду.
Переваги лимона
Згідно з дослідженнями, лимон дуже ефективно розгладжує животик. Він наповнений вітаміном С, який сприяє засвоєнню кальцію жировими клітинами. Отже, жири спалюються.
Рецепт приготування часникової води
Необхідні інгредієнти:
три зубчики часнику, очищених і подрібнених
чотири скибочки лимона
склянку теплої води
оливкова олія, три краплі
Інгредієнти доступні і корисні.
Приготування:
Налийте теплу воду в чашку. Помістіть подрібнені зубчики часнику в чайник з нержавіючої сталі разом з шматочками лимона. Занурте у воду і чотири краплі оливкової олії. Зачекайте близько 20 хвилин, потім перемішайте. Це не складний процес. Це також здорово і тому, що жири в олії збережуть і поглинуть молекули жирів з часнику і лимонів. Вони корисні для вашого здоров’я.
Зауваження
Ви повинні робити свіжу часникову воду кожен день. Це найскладніше. Причина в тому, що це засіб легко псується. Однак, він не aтакований гpибками і бaктеріями. Він дуже швидко втрачає свої показники здоров’я і сили. Він також більш вразливий до окислення. Чим більше він піддається впливу повітря, тим гірше.