Багато дівчат, користуються послугою нарощування нігтів гель-лаком. Гель-лак в тренді досі і це не дивно, адже гель-лак може тримаються на нігтях 2-3 тижні, навіть довше, але ніготь відростає, то доводиться міняти манікюр.
Але погана сторона на жаль у цієї послуги є, після зняття лаку нігті дуже погано виглядають, слабшають, ламаються, шаруються.
Рецепт як оздоровити свої нігті:
Гель-лак сам по собі не сохне, тому нігті сушать під ультрафіолетовим світлом, під час сушіння лак «вплавляється» в верхній шар нігтьової пластини. Коли лак знімається, то природно разом з цим верхнім шаром нігтьової пластини.
Одноголосно фахівці кажуть, що після двох манікюрів з гель-лаком потрібно 3 місяці перерви.
Порушення нігтьової пластини – це не все, про що потрібно знати, коли ви наносите гель-лак, є ще кілька важливих чинників.
1 Ультрафіолетове світло лампи, яким сушиться гель-лак дуже агресивний до шкіри, краще використовувати спеціальні рукавички, які захищають шкіру, особливо важливо для тих, у кого на руках є родимки. Ультрафіолет може навіть викликати опік, а в гіршому випадку рак шкіри.
2 На нігтях як мінімум 3 шари, а в основному навіть більше 4-5 шарів, бо крім лаку використовується ще база і топ, тому нігтьова пластина не отримує достатню кількість повітря, і пересушується, від цього нігті також ламаються і шаруються.
3 Для того щоб зняти лак, використовується спеціальний засіб, і як ви, напевно, вже знаєте, потерти ваткою з розчином мало, потрібно тримати цей агресивний розчин під фольгою, він нагрівається і вбирається в ніготь, уявіть як від цього страждає нігтьова пластина.
Не сперечаюся, краса вимагає жертв, але чи варте воно того … Але якщо ж ви не можете робити перерви в три місяці, то подбайте про нігті іншим способом. Спосіб досить банальний, але дієвий, харчуйтеся правильно, додайте в свій раціон більше жирної риби, яєць і сиру. Вам також потрібні вітаміни: залізо, цинк, вітамін С.
Якщо ви все ж зважилися на перерву, то після зняття лаку пострижіть нігті коротко, роботу по дому робіть в рукавичках, хоча б перші 2-3 тижні. Кожен день втирайте в ніготь і кутикулу масла, можна жожоба, абрикосову і оливкову олії. Можна покривати нігті лаками з протеїновим комплексом.
Джерело:kenguru.plus