Ця мазь лікує багато хвороб: фіброми, мастит, гангрена, виразки (у тому числі і трофічні), опіки, чиряки, нариви, хворі суглоби, самі застарілі гайморити, гнійні отити, нариви в горлі, екзема, кісти яєчників — все це вилікує диво – мазь!
В емальований посуд влити 1 склянку рафінованої рослинної олії, кинути туди бджолиного воску розміром із сірникову коробку і поставити посуд на невеликий вогонь, щоб віск розтанув. Половину жовтка яйця, звареного круто. Роздавити вилкою на блюдце і пальцями поступово додавати в посуд з маслом і воском. Розмішайте, зніміть з вогню і дайте настоятися 10-15 хвилин. Потім процідіть через капронову тканину, зберігайте в холодильнику в скляному посуді.
Мазь дуже ефективна. Якщо мазь треба закладати, то її розігрівають на водяній бані до 40 гр.
Вона виліковує:
1. Гайморит. Розтопленої в столовій ложці і тут же набрала в піпетку маззю закапують ніс при найстрашніших гайморитах. Щоб вона не застигла, робіть усе швидко. Досить закапати ніс маззю два рази з інтервалом між закапуваннями в одну годину, і можна позбутися навіть від місячного гаймориту. Мазь пробиває гайморові пазухи і тягне на себе гній з величезною силою!
2. Гнійні отити. Скрутити джгутик з ватки і вставити у вухо. У міру потреби змінювати джгутик, одночасно змащувати маззю за вухом. Мазь тягне на себе гній з величезною силою. Так можна лікувати всі отити, не тільки гнійні.
3. Нариви в горлі, абсцеси в горлі, гнійна ангіна. Змащувати маззю горло, прикладати компрес на область шиї. Якщо зробити все це з вечора, щогодини повторюючи процедуру, то до ранку нарив прорве.
4. Бронхи, біль у шлунку, кишечнику, чиряки на тілі, ячмені на очах. Три рази в день до їжі приймаємо по половинці чайної ложки мазі.
5. Жіночі захворювання: фіброміома до 10 тижнів, кіста яєчника, запалення придатків, мастопатія, мастит. У піхву вставляти тампони з маззю, змінювати вранці і ввечері. Через тиждень від кісти тільки спогади залишаться, а з фібромою повозитися довше. На груди прикладати серветку, просочену маззю, зверху папір для компресів або целофан. По можливості міняти через кожні дві години.
6. Опіки, чиряки, рани, набряки, зубний біль, суглобова біль колін лікуються маззю. Наносите її на ніч на хворе місце, укутуючи і заматывая його, чистим пальцем обмазуйте хворий зуб і змащуйте нею десну, і ви побачите, як болячки почнуть відступати. Результат обов’язково буде відмінний.
7. Трофічні виразки, гангрена: також прикладати серветки з маззю і також змінювати через 2 години. З ран буде рясно йти гній, ви самі переконаєтеся, як швидко просувається ваше рятівне лікування, незважаючи на всякого роду бездіяльні дорогі препарати. Опіки, чиряки, рани, набряклі запалення на шкірі, зубний біль (на десну ватку з маззю).
8. Все що потрібно змащувати, робиться на ніч прикладати компреси до хворих колін, укутувати — й хвороби почнуть відступати від вас завдяки простим та легким у приготуванні чарівниці — мазі.
9. Цією маззю можна зміцнити нігті, втираючи мазь на ніч в нігті.
Примітка: віск потрібно брати бджолиний натуральний. Для зовнішнього застосування можна взяти будь-яке масло, а для внутрішнього краще оливкова.
Відгук редактора:мазь дійсно чудова. Малим дітям мазала шкіру при будь-якому подразненні, при попрілостях (від підгузників). Все проходить миттєво. У сина був фімоз (запалилася закрита головка статевого члена), лікарі відкривали, лікували. Після загоєння, доводилося весь час промивати голівку. Як тільки, що там щипало, з мазала цією маззю і всі неприємні відчуття проходили. Користуюся цією маззю постійно.
Протизапальна мазь.
Склад: 1 стакан тваринного жиру, 100 г рослинної олії, 1 ст ложка березових бруньок, 50 г прополісу. На водяній бані розтопити жир, довести до кипіння, всипати березові бруньки, витримати на водяній бані 3 години, при охолодженні додати прополіс, перешкодити. Після розчинення прополісу влити рослинне масло. Залишити на водяній бані до повного охолодження. Процідити і зберігати в холодильнику. Допомагає при бронхіті, артрозі суглобів, остеохондрозі.
Відгук редактора: люблю цю мазь. Ввечері після душу роблю з нею легкий масаж плечей, шиї, коли відчуваю в них напругу. На ранок біль проходить.
Мазь, яка добре загоює будь-які, навіть загноїлі рани.
Для приготування мазі потрібен свіжий сік перстачу гусячої. На порцію мазі взяти 1 ст. л. соку цієї рослини. У цю кількість соку покласти 60 г топленого свинячого жиру. Розмішати і залишити в теплому місці, а потім знову перемішати, щоб вийшла однорідна маса. Потім туди покласти 1 ч. л. бджолиного воску і трохи прополісу. Суміш поставити на вогонь, довести до кипіння і кип’ятити на маленькому вогні 5 хвилин. Знову залишити в теплому місці години на 2, щоб все настоялося. Потім поставити мазь в холодильник, але щогодини діставати мазь і добре перемішувати, щоб вона рівномірно загусла. Тепер мазь готова. Зберігати її треба в холодильнику. Користуватися нею просто. Накладайте мазь на рану, а зверху — пов’язку. Дуже скоро рана затягнеться.
Мазь з трави сухоцвіту від ран, виразок, фурункулів.
10 гр. подрібненого порошку висушеної трави сухоцвіту змішати з 50 гр. вершкового або рослинного масла і 1 ч. л. меду. Ретельно все розтирається. Мазь наноситься рану 2-3 рази в день, а на фурункули – під лейкопластир. Заживають рани дуже швидко.
Мазь для лікування ран, фурункулів
Рецепт мазі, яка безболісно витягує гній: візьміть в рівних пропорціях стрептоцидовую синтоміцинову і ихтиоловую мазі. Всі три мазі змішуємо і наносимо на рану – гній швидко витягується, і рана швидко загоюється.
Мазь, ефективність якої перевірена роками
В рівних частках беремо: віск бджолиний, масло топлене коров’яче, єлей (масло, що наливають у лампади). Всі з’єднуємо, доводимо до кипіння і вимикаємо, не кип’ятимо. Готове. Зливаємо в скляний посуд. Зберігаємо в холодильнику. Лікують їй нариви, гнійні рани, проколи цвяхами.
Якщо у вас є перевірені народні рецепти мазей від багатьох хвороб, пишіть. Заздалегідь спасибі.
Джерело:kenguru.plus