Ця історія сталася в звичайній школі, в класі, де зібралися учні з багатих і не дуже забезпечених сімей.
Конфлікт через шкільні парти став уроком для людей, які вважають себе кращими за інших.
Якось на одних батьківських зборах група ініціативних матусь запропонувала скластися і купити в клас нові парти. Кілька сімей відразу ж відмовилися, адже старі парти були цілком придатними і до того ж зайвих грошей на це ні у кого немає. У підсумку в меншості виявилися сім сімей, у яких просто не було коштів на нові меблі.
Але група багатих батьків стояла на своєму. Тоді один з батьків запропонував, здати трохи більше грошей, щоб всі діти сиділи за однаковими партами, тим більше, що для багатьох батьків це було цілком під силу. Але ті самі матусі, які і заварили цю кашу, відмовилися і заявили, що якщо у когось немає грошей, значить їх діти будуть сидіти за старими партами. Чоловік, який запропонував не ділити клас на багатих і біднuх, лише знизав плечима і сперечатися не став. Але гроші він так і не здав.
Уже через кілька днів в клас завезли новенькі, гарні парти і тільки для тих дітей, чиї батьки здали гроші. А вісьмом діткам з менш забезпечених сімей довелося сидіти за старими столами. Більш того, старі меблі зрушили в один в кут і вийшло ніби гетt0 з «біднuх» учнів.
Ех, як пишалися матусі тим, що їхні нащадки сидять на кращих місцях і їм було глибоко наплювати на почуття дітей, які з їхньої вини виявилися «на відшибі» класу. Все це нагадувало сюжет з шоу , де показували платну і безкоштовну медицину. Але хто ж знав, що такий абсурд може повторитися в житті. Однак радість багатіїв тривала недовго.
Вже на наступний день в клас привезли всього вісім нових парт, набагато краще «обраних».
Плюс дитячі стільці. Приблизно такі:
Виявляється, чоловік, який заступився за дітей з «бідних» сімей був успішним бізнесменом. Просто він не випинав своє багатство назовні, тому ніхто і не підозрював про його можливості. Адекватний батько вирішив провчити тих, хто вважає себе краще, тільки через те, що їхній дохід більше інших.
Як же скаженіли ті самі матусі, які ще кілька днів тому і чути не хотіли про рівноправність в класі. Зате зараз вони заявляли, що це образа їх дорогих дітей і чистої води дискримінація. А батько, який влаштував все це, називав свій вчинок соціальним експериментом. «І взагалі, ви ж самі хотіли, щоб у однієї частини дітей парти були кращі, ніж у інших, ось і вийшло по-вашому!»
А ви згодні з тим, що дітей не можна розділяти на «багатих» і «бідних»?