Британець Саймон Бейкер продав квартиру в Лондоні й купив покинутий корівник. Він провів масштабну реконструкцію, яка перетворила будівлю у розкішний будинок.
Дивовижні зміни, проведені чоловіком, вразили журі конкурсу “Дім року в Уельсі”. Історію трансформації корівника у будинок 24 Канал розповідає з посиланням на Daily Star.
Чому чоловік вирішив купити покинутий корівник
52-річний Саймон Бейкер продав свою однокімнатну квартиру в Лондоні, аби купити покинутий корівник у долині Махно, що в Північному Уельсі, Велика Британія.
Я завжди хотів зайнятися будівництвом та реставрацією. Коли вперше побачив сарай, то відразу закохався у нього. Тобто це було рішення, прийняте серцем, а не головою. Усі родичі думали, що я з’їхав з глузду,
– зізнається чоловік.
Цікаво, що сарай – історична споруда, яка датується 1760 роком.
Попри перешкоди, зокрема відсутність дозволів на будівництво та проблеми з підведенням комунікацій, британець придбав нерухомість на аукціоні та взявся за роботу.
Певний час після продажу лондонської квартири Бейкер був змушений жити у багажнику своєї автівки, аби мати можливість якнайшвидше закінчити проєкт.
Як він перетворював сарай на будинок
Чоловік намагався зберегти вцілілі елементи інтер’єру та екстер’єру старого корівника. Він також консультувався з місцевими жителями, щоб зрозуміти, як споруду відреставрувати та зберегти історичні елементи.
“Немає сенсу закохуватися у це місце, а потім все змінювати. Насамперед хотів, щоб у кожному напрямку, куди б ви не подивилися, було видно старий камінь”, – пояснює він.
Новий господар найняв місцевого будівельника, який займався ремонтом у таких спорудах все своє життя, тому добре знав, як зберегти автентичність.
Як виглядає сарай після ремонту: Фото Daily Star
Участь у конкурсі
Саймон Бейкер вирішив взяти участь у конкурсі “Дім року в Уельсі”, аби подякувати усім, хто брав участь у реконструкції. Чоловік дійшов до фіналу, який проведуть у грудні цього року.
Під час спілкування з журналістами господар наголосив, що відчув у собі сили врятувати цей маленький скромний сарай та зберегти його для майбутніх поколінь.