Причина загоряння наразі невідома.
У резиденції російського диктатора Володимира Путіна в Онгудайському районі Республіки Алтай сталася пожежа. Одна з будівель майже повністю згоріла.
Про це повідомляє телеграм-канал “Сирена”. Кадри згорілої будівлі опублікували блогер Амир Айташев і активістка Аруна Арна. Стверджується, що знімки – справжні.На фото видно ідентичні елементи зовнішнього оздоблення будівлі: збігається колір фасаду, розташовані поруч із спорудою зелені насадження і дах сусідньої будівлі, що потрапила на фотографії. Кадри згорілої будівлі опублікували блогер Амир Айташев і активістка Аруна Арна. Вони зроблені з різних ракурсів, водночас рельєф навколо резиденції збігається з тим, що видно на фотографіях. У розмові із “Сиреною” Айташев уточнив, що опубліковане ним фото було зроблено сьогодні”, – йдеться в повідомленні.
Причина загоряння наразі невідома. Оперативний черговий ГУ МНС по Республіці Алтай на запитання “Сирени” про загоряння, що сталися в тому районі за останню добу, відповідати не став.
“Інформація про засекречене будівництво в Онгудайському районі Республіки Алтай з’явилася 2010 року, на цей проєкт витратили до 3 мільярдів рублів. Офіційно це – санаторно-курортний комплекс “Алтайське подвір’я”, що належить “Газпрому”. Відпочити там, утім, не можна”, – зазначають автори телеграм-каналу.
Приміром, ще 2011 року кореспондентам “Новой газеты” в проході на територію відмовила охорона. Тоді журналістам сказали, що “об’єкт, що особливо охороняється, призначений для відпочинку вищих осіб держави”. У “Газпромі” ж тоді заявили, що цей об’єкт призначений для “проведення зустрічей із діловими партнерами, корпоративних заходів і прийому зарубіжних гостей”.
“Про зв’язки комплексу з Путіним неодноразово розповідали і місцеві опозиційні діячі. Відомо, що до комплексу входить спецгосподарство з обгородженими лісовими територіями і фермою для розведення маралів, у крові яких купається Путін. За різними даними, тут розташований і так званий “бункер Путіна”, де нібито можуть розміститися до 100 тисяч осіб – ця інформація жодного разу не була підтверджена”, – ідеться в публікації.