Уряд вніс зміни щодо порядку бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств ОПК.
Зокрема, військовозобов’язані працівники підприємств, установ та організацій,
визначених Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості критично важливими у сфері оборонно-промислового комплексу, бронюються:
● незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності;
● без обмежень щодо кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню.
Подаємо мовою оригіналу:
Уряд вніс зміни до постанови №76 від 27 січня 2023 року, якою регулюються питання бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, щодо бронювання працівників підприємств оборонно-промислового комплексу.
Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 16 січня 2024 року.
Згідно з ухваленим рішенням, військовозобов’язані працівники підприємств, установ та організацій, визначених Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості критично важливими у сфері оборонно-промислового комплексу, бронюються:
- незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності;
- без обмежень щодо кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню.
“Відтепер підприємства оборонно-промислового комплексу зможуть бронювати своїх військовозобов’язаних працівників без обмежень по кількості та без врахування рівня дефіцитності їх військової спеціальності.
Це дозволить посилити потенціал оборонно-промислового комплексу та забезпечити оборонним підприємствам можливість стабільно працювати і нарощувати обсяги виробництва.
Це рішення – спільна позиція Міноборони, Мінстратегпрому та Мінекономіки.
Наше першочергове завдання – забезпечити наших захисників і захисниць всім необхідним для здобуття перемоги”, – прокоментував заступник Міністра економіки України Ігор Фоменко.